راهنما

همکار گرامی،

امکان ارتباط کارت های واکسیناسیون اعضای نظام پزشکی به صفحه سابقه واکسیناسیون در وب سایت وزارت بهداشت فراهم شد.

کارت های فیزیکی که از قبل صادر شده اند دارای یک کد QR هستند و اساسا با اسکن این کد باید صفحه سابقه واکسیناسیون افراد نمایش داده شود. یعنی همان صفحه ای که افراد با مراجعه به سایت وزارت بهداشت به آن دسترسی پیدا می کنند.

اما با اسکن QR Code کارت ها ، فرد به صفحه طراحی شده توسط شرکت طرف تفاهم نامه سازمان هدایت می شد و در واقع به صفحه مورد تایید وزارت بهداشت نمی رسید و به همین دلیل وزارت بهداشت اعلام کرد که تنها کارت دیجیتال وزارت بهداشت مورد تایید است.

دقت داشته باشید اگر با اسکن QR Code به صفحه وزارت بهداشت هدایت شوید ، سوابق دوزهای بعدی که در آینده تزریق گردد یعنی دوز بوستر هم قابل رویت است.

برای رفع این مشکل تمهیداتی اتخاذ شده است و از امروز افرادی که دارای کارت هستند می توانند با اسکن QR Code به صفحه سابقه واکسیناسیون خود دسترسی پیدا کنند.

شایان ذکر است در اولین ورود پس از اسکن QR Code ، لینک صفحه سوابق که از طریق سایت وزارت بهداشت دریافت کرده اید ، جهت برقراری ارتباط از شما درخواست خواهد شد. و در روزهای آتی با اسکن QR Code به صفحه کارت دیجیتال وزارت بهداشت متصل خواهید شد.

لطفا دقت داشته باشید ،  در صورتی که نیاز به استفاده از تاییدیه دو زبانه (فارسی و انگلیسی) وزارت بهداشت دارید از طریق لینک https://vcr.salamat.gov.ir

و در صورتی که فقط تاییدیه فارسی را نیاز دارید از طریق لینک https://vcr.salamat.gov.ir/fa لینک مورد نظر را دریافت کرده و سپس با اسکن کردن QRCode کارت نسبت به برقراری ارتباط آن اقدام نمایید.

برای حذف ارتباط، به منظور ثبت لینک جدید، اینجا کلیک کنید.

فیلم آموزشی جهت ورود به سامانه وزارت بهداشت

فیلم آموزشی جهت ورود به سامانه نظام پزشکی